Tolliagentuur

TOLLIAGENTUUR

Tolliagentuur AH Servic


Kes me oleme?


Tolliagentuur AH Servic OÜ asutati 2003. aastal. Oleme tolli alal kogenud professionaalid. Suudame lahendada kõik tolliga seonduvad küsimused.

Tolliagentuuri AH Servic OÜ töötajatel on enam kui seitsmeteistkümne aastane kogemus tolliga suhtlemisel ja kaupade tollivormistuse läbiviimisel. Meie eelisteks on väike ja aktiivne kollektiiv, asjatundlikud ning erialase väljaõppega inimesed ja soodsad hinnad.

Tolliagentuur AH - Servic icon

Meie eesmärk?


Tolliagentuur AH Servic ülesandeks on aidata ettevõtjail tolliga lihtsamini suhelda ja vabastada meie kliendid mitmesugustest kaupade sisse- ja väljatollimisel tekkivate asjaajamistega seotud ebamugavustest. Meie eesmärgiks on personaalse, kliendikeskse ning paindliku teenuse pakkumine.

Mida me teeme?


Aitame teil korraldada kaupade deklareerimist EL väliste riikidega.

Meie teenustevalikus on import– ja ekspordideklaratsioonide koostamine ja vormistamine, maksude tasumise maksetähtaja pikendamine, kaupade kodeerimine, tollialase informatsiooni ja konsultatsiooni andmine.

Alates 2004. aasta maist, peale Eesti ühinemist Euroopa Liiduga, pakume ka Intrastat aruannete koostamist ja Statistikaametile esitamise teenust.

Tolliagentuur teeb ära!

Tolliagentuur AH Servicule on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt tolliagentuuri tegevusluba nr. 252M. Tänu sellele saame oma lepingulistele klientidele pakkuda ka kauba impordil riigimaksude tasumisel maksetähtaja pikendust.

“Meie eesmärk on oma klientidest ja nende ettevõtmistest hoolida ning pakkuda neile parimaid lahendusi. Võtke ühendust ja aitame teil lahendada kõik tolliga seonduvad probleemid. Kiirelt odavalt ja muretult!”